top of page
“Lithuania Concert Tour 2017” prizo laimėtojos

 Kauno valstybinė filharmonija

Klaipėdos koncertų salė

Birštono Kurhauzas

Vaidilos teatras, Vilnius 

BILIETUS PLATINA

02.14

02.15

02.17

02.19

“Lithuania Concert Tour 2017” prizo laimėtojos
Reina Shibutani, smuikas (Japonija)
Janay Tulenova, smuikas (Kazachstanas)
Aki Maeda, fortepijonas (Japonija)

 Kauno valstybinė filharmonija

Klaipėdos koncertų salė

Birštono Kurhauzas

Vaidilos teatras, Vilnius 

Kauno valstybinė filharmonija:

Klaipėdos koncertų salė:

Vaidilos tetras, Vilnius:

I Festivalio – vasaros akademijos “Ars Lituanica” 
“Lithuania Concert Tour 2017” prizo laimėtojos


Reina Shibutani

Tokijuje 1993 metais gimusi Reina Shibutani griežti smuiku pradėjo būdama penkerių, o šiuo metu yra Pavelo Vernikovo studentė Vienoje. Reina – daugelio tarptautinių konkursų laureatė, pelniusi Didžiuosius prizus „Premio Citta’ di Padova“ ir Augustino Apontės vardo smuikininkų konkursuose bei aukščiausius apdovanojimus gimtojoje šalyje (Osakoje ir Jokohamoje) rengtuose konkursuose.
Nuo pat vaikystės Reina aktyviai koncertuoja, jos rečitaliai susilaukia puikių komentarų spaudoje. Kaip solistė ji yra grojusi su Jenos ir Saksonijos filharmonijos orkestrais, Veimaro muzikos akademijos simfoniniu orkestru, Galicijos kameriniu orkestru ir daugeliu kitų.
Reina studijavo Tokijo menų universitete, vienoje iš Paryžiaus konservatorijų ir Zalcburgo „Mozarteum“.

Džanai Tulenova

Kazachstane gimusiai ir augusiai smuikininkei Džanai Tulenovai bene svarbiausias ligšiolinis jos profesinės karjeros įvykis – savo šalies jaunųjų smuikininkų konkurse 2008 metais laimėtas Didysis prizas. Beveik iš karto po to atlikėjai buvo pasiūlyta sugroti Sergejaus Prokofjevo Koncertą smuikui nr. 1 kartu su Kazachstano valstybiniu akademiniu simfoniniu orkestru (dir. Vag Papyan).
2011 metais ji ketvirtuoju numeriu (iš 28 tais metais priimtų kandidatų) įstojo į Maskvos valstybinę konservatoriją, po metų išvyko į Mastrichtą (Olandija), o šiuo metu tęsia magistrantūros studijas Vienos muzikos universitete.

Aki Maeda

Nuo mažens mokiusis skambinti fortepijonu ir griežti smuiku, stodama į Kioto menų universitetą Aki Maeda pasirinko fortepijoną. Nuo 2008-ųjų ji studijavo Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete, 2015 metais čia jai įteiktas magistro diplomas su pagyrimu.
Aki užėmė prizines vietas Elenos Rombro-Stepanow ir Josefo Dichlerio vardo konkursuose Vienoje, o tarptautiniame konkurse „Ile de France“ Prancūzijoje pasiekė finalinį turą.
Ji jau koncertavo daugelyje prestižinių Japonijos scenų bei Vienos „Musikverein“ ir „Konzerthaus“, yra nuolat kviečiama koncertuoti įvairiuose Europos festivaliuose arba akompanuoti tarptautiniuose konkursuose.

Ars Lituanica_bw.jpg
bottom of page